Комунальний заклад дошкільної освіти "Новопідгороднянський ясла-садок "Сонечко"

Сєвєродонецька обласна санаторна школа

Сторінка батьків

СІМ БАТЬКІВСЬКИХ ЗАПОВІДЕЙ

1. Не вважайте дитину своєю власністю - вона Божа.

2. Любіть її такою,якою вона є,навіть якщо вона не надто талановита,не в усьому дося  гає успіху.

3. Не очікуйте,що вона виросте саме такою,якою хочете.Ви - допоможіть їй стати собою.

4. ЗАПАМ"ЯТАЙТЕ : найголовніший ваш обов"язок - розуміти і втішати.

5. Не переймайтесь,якщо не можете чогось зробити для сина чи доньки,найгірше,якщо можете,але не робите.

6.    Усвідомте : для дитини зроблено замало,якщо не все.

7. Не очікуйте на вічну вдячність : ви дали життя своїй дитині,вона віддячить вашим онукам.

ПОЧУЙТЕ СЕРЦЕМ ГОЛОС ВАШОЇ ДИТИНИ

-    Окрім їжі,дайте мені тепло сердечність,безпечний спокій і вашу любов.

-    Дозвольте втішатися моїми замислами у цьому дивному світі постійних змін.

-    Дозвольте у міру своїх сил сідати, соватись, вставати, ходити, бігати, лазити, скакати.

-    Не кажіть, що я співаю, бавлюся чи експериментую "Забагато, задовго, зачасто".

-    Дозвольте мені ставити запитання і отримувати чесні відповіді, а також

шукати, досліджувати.

-    Не ідентифікуйте ваші почуття і думки з природними потребами мого організму.

-    Не карайте мене, коли я й так переживаю за невдачі, сама ж бо невдача є карою для

мене.

-    Говоріть до мене серцем, очима, посмішкою, вашими руками: ваші слова не завжди ме-

ні зрозумілі.

-    Нехай довкола мене живуть гарні, ніжні, лагідні люди.

-    Нехай тут царює мир - передумова мого розвитку.

-    У вашій хаті відпустіть мені у власність один куточок і частину вашої уваги і вашого часу.

-    Навчіть мене розуміти й відчувати красу і тішитися - радіти з усього, хоч би навіть із

найбільшої дурнички.

-    Підтримуйте і заохочуйте мене до праці, навіть і тоді, коли  ще роблю сотні помилок.

-    Будьте терплчі до мого безладдя, я ж бо є тільки дитиною, учнем.

-    Надайте і мені частину відповідальності, вимірену до моїх сил і моїх можливостей.

-    Навчіть мене брати участь у забаві, зайнятті, праці.

-    Зважайте на мої забави і з них робіть висновки, к даватиму собі раду із життям і його

труднощами.

Вчитель інфо