Комунальний заклад дошкільної освіти "Новопідгороднянський ясла-садок "Сонечко"

Правила прийому

Прийом дітей  до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ЗДО протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров"я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтво про народження.

У дошкільному закладі працює одна змішана група. За дитиною зберігається місце в дошкільному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санітарного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період.

Відрахування дитини з дошкільного закладу здійснюється:

- за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

- на підставі медичного висновку про стан здоров"я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

- у разі неоплати без поважних причин батькам або особам, які їх заміняють, плати за харчування дитини протягом двох місяців;

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Правила та вимоги, які допомогають правильно організувать час

перебування дітей у ЗДО.

1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу до 8.30 та забирати - до 17.30.

2. Приводити дитину в ЗДО в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно - гігієнним вимогам.

3. Приводити в ЗДО здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо.)

4. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу про хвороби дитини та інші причини її відсутності в ЗДО.

5. Медична сестра зобов"язана щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороби (сипу, загноєння очей і т.п.), нездужання (головний біль, хворе горло.)

6. Якщо під час ранкового прийому в ЗДО у дитини виявленно ознаки хвороби, батьки зобов"язвні звернутися до лікаря.

7. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в ДНЗ, мають передати дитину вихователю, або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину саму до ЗДО, без супроводу дорослого.

8. Батькам варто заздалегіть домовлятись з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забрати дитину.

9. вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.

10. Вносити плату за харчування до 1 числа кожного місяця.

11. Вихователь не несе відповідальністьза збереження прикрас (Сережки, крестики, тощо)