Комунальний заклад дошкільної освіти "Новопідгороднянський ясла-садок "Сонечко"

Сєвєродонецька обласна санаторна школа

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Комунальний заклад дошкільної освіти  "Новопідгороднянський ясла-садок "Сонечко" Межівської селищної ради заснований в 1969 році, знаходиться за адресою:

вул. Т. Шевченка,24а

с. Новопідгородне

Межівський р-н

Дніпропетровської обл.

Заклад дошкільної освіти знаходиться у комунальній власності, розташований у пристосованому приміщенні.

КЗДО   "Новопідгороднянський ясла-садок "Сонечко"  працює за 10.5 годинним режимом.

Проєктна потужність - 30 місць.

Загальна площа ділянки закладу 0,2772 га, загальна площа будівлі 360 кв. м..

Ідентифікаційний код - 35184767.

Територія з ігровим майданчиком та приміщеннями закладу дошкільної освіти розміщені та обладнані відповідно до санітарних норм.

Групові приміщення забезпечені необхідними меблями та ігровими обладнаннями.

Розвивальне середовище дитячого садка організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особлоивостям.

Заклад організовує свою діяльність відповідно до діючого законодавства, Базового компоненту та чинних програм дошкільної освіти. Головною метою закладу є забезпечення реалізації права дитини та здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту.

Реалізація завдань Базового компоненту та здійснюється за інваріативною та варіативною складовою навчального плану.

Вчитель інфо